top of page
OFIS_BANNER_003.jpg

HAKKIMIZDA

MAGNACARTA_0002.jpg

Işıkal Hukuk Bürosu; müvekkillerine  hukukun birçok dalında hukuki destek ve danışmanlık hizmetini; ulusal ve uluslararası iş dünyasının gereklerine uygun, çözüm odaklı, zamanın geri kazanılamaz bir olgu olduğu bilinciyle hızlı ve etkin bir şekilde vermek üzere, Av. Alper Işıkal tarafından kurulmuştur.

 

Kurulduğu tarihten bu yana, Gayrimenkul  ve İnşaat Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Enerji Hukuku, İmar Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku, Dava ve Takip Hukuku, İdare Hukuku ve diğer hukuk alanlarındaki deneyimlerini müvekkillerinin istifadesine sunan Işıkal Hukuk Bürosu; çalışmalarını amaç ve ilkeleri doğrultusunda sürdürecektir.

AMACIMIZ

Işıkal Hukuk Bürosu  çeşitli  alanlardaki  deneyim ve birikimlerini müvekkillerinin istifadesine her türlü çözüm sürecinin öncesinde, üst seviyede karşılıklı anlayış ile müvekkil talep ve memnuniyetini ön planda tutarak verir. Çözüm odaklı hukuki hizmetinin, alanlarında yetkin ve deneyimli ekibi ile müvekkillere iletilmesi Işıkal Hukuk Bürosunun ana hedefini oluşturmaktadır.

Işıkal Hukuk Bürosu, günden güne değişen ve gelişen hukukun dinamikleri ile şekillendirdiği vizyonu sayesinde, müvekkillerine üst düzey çalışma standartları ile hukuki destek ve danışmanlık hizmetleri sağlamayı kendisine amaç edinmiştir. Bu amacı doğrultusunda uluslararası ortaklıkları ve / veya işbirliklerini  oluşturmak için gerekli tüm girişimlerde bulunmayı müvekkillerine karşı bir sorumluluk olarak görmektedir.

İLKELERİMİZ

  • Kurumsal olarak avukatlık mesleğinin gerektirdiği meslek etiğine ve onuruna uygun çalışmak,

  • Dürüstlük, gizlilik ve bilimsel yaklaşım ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olmak,

  • Bilgi ve deneyime değer vermek, bu birikimi müvekkilleri için sürekli etkin tutmak,

  • Çözümleri müvekkilleri ile kurduğu etkin iletişimle oluşturacağı ortak akıl çerçevesinde yapıcı bir yönelişle aramak, 

  • Sorunları önlemek üzere öngörülü bakış açısını müvekkilleriyle sürekli paylaşmak,

  • Hukuk prensipleri içerisinde çalışma disiplinini hiçbir zaman elden bırakmamak,

  • Müşterilerimizin sorunlarına küresel iş dünyasının gereklerine uygun çözümler üretmek,

  • Ulusal ve uluslararası işbirliklerine açık olmak,

  • Ulaşılabilirliği bir değer olarak görmek,

bottom of page