GRATA International, 22 Nisan 1992'de kurulmuş uluslararası bir hukuk firmasıdır.

22 farklı ülke ve ulusu temsil eden 200'den fazla profesyonel avukatı ile hukukun her alanında legal danışmanlık deneyimi bulunan küresel bir ekiptir.

GRATA International, Kazakistan'daki tüm şehirlerde hukuk hizmetleri sunmaktadır.

Şirketin Bakü'de (Azerbaycan), Bişkek (Kırgızistan), Duşanbe (Tacikistan), Moskova (Rusya) ve Taşkent'te (Özbekistan) ofisleri ve Ashgabat'ta (Türkmenistan) ve Ulaanbaatar'da (Moğolistan) büro ofisleri ve Rusya (Rusya), Prag (Çek Cumhuriyeti), Riga (Letonya), Tiflis (Gürcistan), Varşova (Polonya) ve Zürih (İsviçre) ofisleri bulunmaktadır.

Ofislerinin yanı sıra Amsterdam (Hollanda), Pekin (Çin), Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Londra (İngiltere), New York (ABD) ve Vancouver (Kanada) şehirlerinde temsilcilikler bulunmaktadır.

Rekabet avantajlarımızı; Avrasya'yı kapsayan geniş ofis ağımız, en uygun fiyat ve kalite oranı ile en üst düzey profesyonel hizmet sağlama anlayışımız oluşturmaktadır.

Müşterilerimiz GRATA International'ın ofislerinden veya temsilcilerinden biri ile iletişime geçerek ağımızın tamamına erişebilir. Bölgesel sınırlar olmaksızın kaynakları kullanma fırsatı, sağlanan hizmetlerin maliyet performansını ve etkinliğini artırabilmize olanak tanır.

GRATA bünyesinde faaliyet gösteren avukatlar, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Asia-Pacific, IFLR1000, Who’s Who legal, Asialaw Profiles dahil olmak üzere önde gelen uluslararası derecelendirme kuruluşlarınca tanınmaktadır.

GRATA Law Firm kalite yönetim sistemi 2014 yılında sertifikalandırılmış olup, halen ISO 9001:2009 uyum sertifikası ile desteklenmektedir.

 

GRATA International, İstanbul’un dinamik firmalarından Işıkal Hukuk Bürosu ile 4 Ağustos 2015 tarihinde bir Mutabakat ve İşbirliği Anlaşması imzalamıştır.

GRATA International müşterilerine dünyanın dört bir yanındaki aşağıdaki sektörler ve hukuk alanlarında danışmanlık hizmeti sunmaktadır:

 

- Bankacılık ve Finans

- İnşaat ve Altyapı

- Sanayi ve Ticaret

- Doğal Kaynaklar

- Telekomünikasyon ve Nakliye

- İşbirliği Hukuku

- Sözleşme hukuku

- Tartışmalı karar

- Çevre Hukuku

- Finans ve Menkul Kıymetler

- Fikri mülkiyet

- Uluslararası Ticaret, Gümrük ve DTÖ Hukuku

- İş kanunu

- Lisanslar ve İzinler

- Proje Finansmanı ve Kamu-Özel Sektör Ortaklıkları (PPP)

- Emlak

- Yeniden Yapılanma ve İflas

- Toprakaltı Kullanım

- Vergi Kanunu

GRATA International hakkında ayrıntılı bilgi için firmanın web sitesini www.gratanet.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

© 2015 ISIKALLAW

  • Facebook - White Circle
  • Google+ - White Circle
  • LinkedIn - White Circle